معرفی خدمات آموزشی ویژه سازمانها:

معرفی لایتک:

آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات لایتک به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی و آزمون‌های استاندارد و صدور گواهینامه حرفه‌ای فناوری اطلاعات اقدام می‌نماید.

تجربیات ما:

ما با تجربه ۱۵ سال آموزش حرفه ای و با اتکا به دانش روز جهانی و ارزیابی دقیق نیازمندی‌های سازمان‌ها و مخاطبین، خدمات خود را با روش‌های نوین با بالاترین کیفیت عرضه کرده و بالغ بر ۲۵۰۰۰ نفر را در زمینه آموزشهای حضوری و بیش از ۲۰۰۰۰ نفر را در زمینه آموزشهای الکترونیکی آموزش داده و طی این سالها حداقل با ۳۰۰ سازمان و موسسه در زمینه جذب نیرو و ارتقا مهارتهای نیروی انسانی همکاری داشته است .

مجوز های لایتک:


شرح خدمات لایتک:

ما با تجربه طراحی و اجرای بیش از ۴۰۰۰ دوره آموزشی برای سازمانها و برگزاری بالغ بر ۵۰۰ کارگاه و رویداد و نیز برگزاری بالغ بر ۱۵۰ دوره ویژه مدیران ارشد سازمانها در حوزه‌های فناوری اطلاعات، امنیت، مدیریت، منابع انسانی و ... در مجموعه لایتک وجود دارد.


فهرست دپارتمان های آموزش فنی


فهرست دپارتمان های آموزش غیر فنی


خدمات مشاوره و ارزیابی کارکنان

لایتک با بهره گیری از تجربه علمی و عملی برای بیش از 15 هزار نفر از کارکنان سازمانها، بانک ها، هتل ها و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک از طریق سه مرحله زیر می‌تواند به شناخت دقیق‌تر سازمان از کارکنان، مطابقت تیپ شخصیتی و شرح شغلی، برنامه‌ریزی جهت توسعه مهارت‌ها و ... کمک شایانی انجام دهد

پس از این سه مرحله بسته به نوع سازمان، نیازمندی‌های اعلام شده و تعداد کارکنان طراحی و پس از برگزاری تست‌های روانشناسی، مصاحبه‌های فردی و برگزاری کارگاه‌های گروهی به ارائه گزارش دقیق و ارائه راه‌کارهای توسعه انسانی می‌پردازد و کارگاه های مرتبط به این حوزه را برای سازمان برگزار می نماید.


تماس با ما:

لازم به ذکر است که امکان ارائه کلیه خدمات آموزش حضوری و غیر حضوری به کلیه کارکنان و حتی خانوادهای تحت پوشش آنها نیز با در نظرگرفتن تخفیف‌ها و تسهیلات لازم وجود دارد.
برقراری تماس جهت هماهنگی برگزاری دوره های سازمانی: ۰۲۱۶۶۰۳۵۱۲۵ – ۰۲۱۶۶۰۸۶۰۱۹ – ۰۲۱۶۶۰۱۳۶۴۷ – ۰۲۱۶۶۰۱۳۴۵۵


برخی از مشتريان سازمانی در آموزش:

در طول چند سال اخير فعاليت اين شرکت، مشتريان بسياري از سوي سازمانها و شرکتها در دوره هاي آموزشي شرکت کرده اند يا اينکه در محل سازمان آنها برگزار شده است که رضايت نامه برخي از آنها نيز به عنوان اسناد اين شرکت موجود مي باشد:
در ذيل به نمونه اي از اين مشتريان اشاره مي شود:

فضای آموزشی لایتک

لایتک در حال حاضر دارای ۳ کلاس آموزشی برای برگزاری دوره های آموزش حضوری، اتاق جلسات و نیز فضای باز و حیاط جهت استراحت و پذیرایی دانشجویان می باشد.

نام کاربری یا کلمه ورود اشتباه است
ثبت نام انجام نشد
باشگاه ۲۵۹۲۲ عضوی لایتک
ثبت نام
ورود به صفحه شخصی
بازیابی گذرواژه
تلفن: ۰۲۱۶۶۰۱۳۶۴۷ - ۰۲۱۶۶۰۱۳۴۵۵ - ۰۲۱۶۶۰۳۵۱۲۵ - ۰۲۱۶۶۰۸۶۰۱۹
فکس: ۰۲۱۸۹۷۸۳۷۵۶
ایمیل: info@laitec.ir , edu@laitec.ir
استفاده از مطالب سايت لایتک فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات (لایتک) است.
laitec.ir
Copyright © 2002-2021